Astra Medynia Głogowska 1:3
Unia Korniaktów 0:3
Grom Handzlówka 0:5
Rzemieślnik Strażów 0:2
Iskra Jawornik Polski 3:1
Start Brzóza Stadnicka 1:2
Błękit Żołynia 0:1
Dynovia Dynów 1:4
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 6:0
KS Dąbrówki 0:1
Leśna Wólka Podleśna 3:0
Tatyna Dylągówka 3:0
Szarotka Rogóżno 19.06 (W)
(W) - mecz wyjazdowy
(D) - mecz domowy
Brak aktywnych ankiet. |
A-klasa » Rzeszów II - Łańcut | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
dzisiaj: 38, wczoraj: 90
ogółem: 1 273 250
statystyki szczegółowe
LP. |
Nazwisko i Imię |
Przeciwnik |
701 |
KLUZ PIOTR |
BŁAŻOWIANKA II BŁAŻOWA |
702 |
SAMOBÓJCZA | BŁAŻOWIANKA II BŁAŻOWA |
703 |
SITEK KAMIL | BŁAŻOWIANKA II BŁAŻOWA |
704 |
BYTNAR GRZEGORZ |
BŁAŻOWIANKA II BŁAŻOWA |
705 |
KLUZ PIOTR |
BŁAŻOWIANKA II BŁAŻOWA |
706 |
BYTNAR GRZEGORZ |
BŁAŻOWIANKA II BŁAŻOWA |
707 |
SZYLAR BARTOSZ | POGÓRZE BACHÓRZ |
708 |
SITEK ŁUKASZ | POGÓRZE BACHÓRZ |
709 |
HAWRO ŁUKASZ | POGÓRZE BACHÓRZ |
710 |
SZPYTMA DAWID | POGÓRZE BACHÓRZ |
711 |
RUT JAKUB | START BOREK STARY |
712 |
SITEK KAMIL | WENECJANKA LECKA |
713 |
SZYLAR BARTOSZ | POLONIA HYŻNE |
714 |
SZYLAR BARTOSZ | POLONIA HYŻNE |
715 |
SZPYTMA ŁUKASZ | POLONIA HYŻNE |
716 |
KLUZ PIOTR | ORZEŁ WYSOKA |
717 |
HAWRO BARTŁOMIEJ | ORZEŁ WYSOKA |
718 |
SZPYTMA ŁUKASZ | ORZEŁ WYSOKA |
719 |
KLUZ PIOTR | ORZEŁ WYSOKA |
720 |
BYTNAR GRZEGORZ | ORZEŁ WYSOKA |
721 |
BYTNAR GRZEGORZ | ORZEŁ WYSOKA |
722 |
SOBEK ZBIGNIEW | ORZEŁ WYSOKA |
723 |
SOBEK ZBIGNIEW | WOLA RAFAŁOWSKA |
724 |
SZPYTMA DAWID | WOLA RAFAŁOWSKA |
725 |
SOBEK ZBIGNIEW | WOLA RAFAŁOWSKA |
726 |
HAWRO BARTŁOMIEJ | SAWA II SONINA |
727 |
SOBEK ZBIGNIEW | SAWA II SONINA |
728 |
HAWRO BARTŁOMIEJ | SAWA II SONINA |
729 |
KLUZ PIOTR | POGÓRZE BACHÓRZ |
730 |
KLUZ PIOTR | POGÓRZE BACHÓRZ |
731 |
KLUZ PIOTR | POGÓRZE BACHÓRZ |
732 |
KLUZ PIOTR | POGÓRZE BACHÓRZ |
733 |
HAWRO BARTŁOMIEJ | POGÓRZE BACHÓRZ |
734 |
SZYLAR BARTOSZ | DĄB KOSINA |
735 |
SOBEK ZBIGNIEW | DĄB KOSINA |
736 |
SZYLAR BARTOSZ | DĄB KOSINA |
737 |
SZPYTMA ŁUKASZ | DĄB KOSINA |
738 |
SZPYTMA DAWID | DĄB KOSINA |
739 |
HAWRO BARTŁOMIEJ | TATYNA DYLĄGÓWKA |
740 |
SZYLAR BARTOSZ | ORZEŁ HARTA |
741 |
SOBEK ZBIGNIEW | ORZEŁ HARTA |
742 |
MŚCISZ MATEUSZ | GALICJA CHMIELNIK |
743 |
SZPYTMA ŁUKASZ | GALICJA CHMIELNIK |
744 |
KLUZ PIOTR | POGÓRZE HUSÓW |
745 |
KLUZ PIOTR | POGÓRZE HUSÓW |
746 |
KLUZ PIOTR | POGÓRZE HUSÓW |
747 |
KLUZ PIOTR | POGÓRZE HUSÓW |
748 |
SOBEK ZBIGNIEW | POGÓRZE HUSÓW |
749 |
HAWRO BARTŁOMIEJ | POGÓRZE HUSÓW |
750 |
CWYNAR SŁAWOMIR | POGÓRZE HUSÓW |
751 |
KLUZ PIOTR | WENECJANKA LECKA |
752 |
KLUZ PIOTR | WENECJANKA LECKA |
752 |
KLUZ PIOTR | WENECJANKA LECKA |
753 |
SOBEK ZBIGNIEW | WENECJANKA LECKA |
754 |
SOBEK ZBIGNIEW | WENECJANKA LECKA |
755 |
HAWRO BARTŁOMIEJ | WENECJANKA LECKA |
756 |
SOBEK ZBIGNIEW | WENECJANKA LECKA |
757 |
KLUZ PIOTR | POLONIA HYŻNE |
758 |
SZPYTMA DAWID | POLONIA HYŻNE |
759 |
HAWRO BARTŁOMIEJ | POLONIA HYŻNE |
760 |
KLUZ PIOTR | PALKOVIA PALIKÓWKA |
761 |
MŚCISZ MATEUSZ | ŁKS ŁUKAWIEC |
762 |
SZYLAR BARTOSZ | TATYNA DYLĄGÓWKA |
763 |
GARGAŁA DAMIAN | WISŁOK CZARNA |
764 |
GARGAŁA DAMIAN | WISŁOK CZARNA |
765 |
NICPOŃ PAWEŁ | ZORZA TRZEBOŚ |
766 |
GARGAŁA DAMIAN | ZORZA TRZEBOŚ |
767 |
SZPYTMA DAWID | ZORZA TRZEBOŚ |
768 |
GARGAŁA DAMIAN | ZORZA TRZEBOŚ |
769 |
GARGAŁA DAMIAN | ARKA ALBIGOWA |
770 |
SOBEK ZBIGNIEW | BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA |
771 |
SOBEK ZBIGNIEW | SZAROTKA ROGÓŻNO |
772 |
SOBEK ZBIGNIEW | SZAROTKA ROGÓŻNO |
773 |
KLUZ PIOTR | BŁĘKIT ŻOŁYNIA |
774 |
KLUZ PIOTR | BŁĘKIT ŻOŁYNIA |
775 |
SOBEK ZBIGNIEW | BŁĘKIT ŻOŁYNIA |
776 |
MŚCISZ MATEUSZ | LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA |
777 |
KLUZ PIOTR | LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA |
778 |
SOBEK ZBIGNIEW | LEŚNA WÓLKA PODLEŚNA |
779 |
KRZYSZTYNIAK RAFAŁ | START BRZÓZA STADNICKA |
780 |
RUT JAKUB |
PALKOVIA PALIKÓWKA |
781 |
GARGAŁA DAMIAN |
PALKOVIA PALIKÓWKA |
782 |
GARGAŁA DAMIAN | TATYNA DYLĄGÓWKA |
783 |
DOBOSZ SEBASTIAN | WISŁOK CZARNA |
784 |
GARGAŁA DAMIAN | WISŁOK CZARNA |
785 |
KLUZ PIOTR | ZORZA TRZEBOŚ |
786 |
MŚCISZ MATEUSZ | ARKA ALBIGOWA |
787 |
RUT MICHAŁ | ARKA ALBIGOWA |
788 |
DOBOSZ TOMASZ |
GROM HANDZLÓWKA |
789 |
SZYLAR BARTOSZ |
BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA |
790 |
KLUZ PIOTR |
BŁAŻOWIANKA BŁAŻOWA |
791 |
GARGAŁA DAMIAN |
SZAROTKA ROGÓŻNO |
792 |
SZPYTMA DAWID |
START BRZÓZA STADNICKA |
793 |
DOBOSZ SEBASTIAN |
ISKRA JAWORNIK POLSKI |
794 |
GARGAŁA DAMIAN |
START BOREK STARY |
795 |
KLUZ PIOTR |
START BOREK STARY |
796 |
SOBEK ZBIGNIEW |
POGÓRZE HUSÓW |
797 |
MŚCISZ MATEUSZ | POGÓRZE HUSÓW |
798 |
SZPYTMA ŁUKASZ |
POGÓRZE HUSÓW |
799 |
MŚCISZ MATEUSZ |
POGÓRZE HUSÓW |
800 |
MŚCISZ MATEUSZ |
BŁĘKIT ŻOŁYNIA |
Wtorek 18:30 Stadion
Czwartek 18:30 Stadion
Szarotka Rogóżno | 6:3 | Markovia Markowa |
2022-06-19, 11:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 27 |
Ostatnia kolejka 26 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
PRZYCHODZĄ:
Wojciech Fajger - Azalia Wola Zarczycka
Jan Bachta - Włókniarz Rakszawa
Paweł Bytnar - wolny zawodnik
Radosław Szlęk - z drużyny juniorów
Maksymilian Brożbar - z drużyny juniorów
UBYLI:
Dawid Dulęba - Iskra Jawornik Polski
Piotr Kluz - Gacovia Gać
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.